Kulisbet İle Double Kazançlı Hafta İçi

TIKLA 100 FREE SPİN KAZAN!
KULİSBET'E GİRMEK İÇİN TIKLA
100₺ CASH PARA İÇİN TIKLAYIN

100₺ Bedava & % 30 Discount

500₺ Bonus + Kayıp Bonusu

5000₺ İlk Yatırım Bonusu

2.000₺ Bonus + Kart Yatırımı

100₺ Bedava + % 300 Bonus

35₺ Bedava + 2.000₺ Bonus

Kulisbet’in farklı birçok kampanya düzenlediği bilinmektedir. Piyasadaki en yüksek oranları verdiğini iddia eden ve günden güne farklı yeniliklerle öne çıkan Kulisbet, kullanıcılara para çekme konusunda da kolaylıklar sağlamaktadır. Para çekmenin yanında bahse ilginin az olduğu hafta içinde de çeşitli bonuslar dağıtan Kulisbet, bu şekilde kişileri sitelerini tercih etmeleri yönde etkilemektedir. Biz de bu yazımızda Kulisbet Double Kazançlı Hafta İçi konusu hakkında kısa bir bilgilendirme yapacağız. Kulisbet, hafta içinde duble kazanç sağlanabilecek kampanyası ile ses getirmiştir. Şimdi gelin birlikte kampanyanın ayrıntılarına göz atalım.

  • Double kazanç sağlayabilmeniz için Salı, Çarşamba ve Perşembe günleri; tüm yatırım yöntemleri dahil olmak kaydıyla en az 300 TL para yatırması yapmalısınız.
  • Bu, talep üzerine sağlanan bir bonustur. Yatırım yapar ancak bonus talep etmezseniz maalesef duble kazanç sisteminden faydalanamazsınız.
  • Tüm yöntemlerle para yatırma sağladıktan sonra bonus talep sisteminden gerekli işlemleri gerçekleştirmeniz şarttır.
  • Bunun için Kulisbet bonus talep sistemine girin ve kampanyayı seçerek BONUS TALEP ET butonuna tıklayarak devam edin.
  • Yatırım yaptıktan sonra unutup bahis alırsanız ve sonrasında talep geçerseniz üzülerek söylüyoruz ki bonus tanımlaması yapılmayacaktır.
  • Duble kazançlı hafta içinde yatırım bonusuna ek olarak ek maksimum 150 TL freebet kazanırsınız.

kulisbet bonusları

Yukarıda belirtmiş olduğumuz kampanya koşulları Kulisbet’in resmi sitesinde de açıklanmıştır. Bizlerin görevi bu şartları size daha anlaşılabilir şekilde aktarmaktır. Kulisbet Double Kazançlı Hafta İçi kampanyası ile kazanç sağlamak için;

  • 300 TL ile 999 TL arasındaki yatırıma 50 TL;
  • 1000 TL ile 2499 TL arasına 100 TL;
  • 2500 TL üzerinde gerçekleşen yatırım için ise tamı tamına 150 TL bonus kazanırsınız.

Burada bonusun az gibi olduğu düşünülse de yatırım bonusuna ek olarak hediye edildiği unutulmamalıdır. Küçük bir örnekle açıklamak gerekirse kullanıcı Papara yöntemiyle sisteme para yatırmış olsun. Papara’da bilindiği üzere şu anda %15 yatırım bonusu kampanyası bulunmaktadır. 1000 TL yatırım yapıldığı varsayılırsa ilk bonusunuz 150 TL olacaktır. Bu para yatırma işlemini Salı, Çarşamba ya da Perşembe günlerinden birinde yaptıysanız ikinci madde olan 100 TL bonusu da talebiniz halinde alabilirsiniz.

You may also like...

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir